Telefon :

+90 538 843 45 71

Adres :

Halide Edip Adıvar Mah. ve Cad. No:27 Daire : 2 Şişli / İSTANBUL

Sosyal Medya :

Dijitalleşen dünyanın en büyük reklam araçlarından biri olan web tasarım firmaların kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Dolayısıyla web tasarım konusunda sizleri özgün içerik ve tasarımlarla trende ve amaca yönelik işler çıkarmak Sanatüstü'nün öncelik gösterdiği amaçlardandır.Web tasarım
Web tasarım sürecinde öncelik firmayı tanımak ve sektörü tanımak olmalıdır.

Çıkan analiz sonuçları doğrultusunda müşteri ile kritik değerlendirmeler yaparak fikirler üretilir ve web tasarım sürecinde plan ve zaman dahil edilerek start verilmiş olur.

Sanatüstü genel iskelet alt yapıyı çıkarmasıyla beraber müşteri ile ilişkisini esas alarak devam eder. Web tasarım alt yapısı Google arama motoruna uyumlu olması için titiz bir kodlama diliyle yazılmaktadır. Anahtar kelimelerde dikkat çekmek için alt etiket ve içerik yazılara özen gösterilmektedir.

Yapılan tüm web tasarımlarda müşteriye Google Güvenlik ve Şeffaflık Raporu sunulmaktadır.


Responsive Tasarım
Responsive design; Türkçe kelime karşılığı duyarlı tasarım demektir. İlk olarak 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Ülkemizde popüler hale gelmiştir. Responsive tasarım mobil ve tablet gibi cihazlardan girildiğinde web site içeriğinin ekran genişliğine göre şekillenip ekrana oturmasını sağlar.

Sanatüstü tüm web siteleri Responsive formatta tasarlayarak mobil ve tablet cihazlarında kullanılabilirliğini kolaylaştırır.

Mobilden yapılan aramalarda responsive özelliği olan siteler daha çok ön plana çıkarak ziyaretleri arttırmış oluyor.Responsive Web tasarım

Cihazların ekran çözünürlükleri;Masaüstü, Notebook : 1024px ve üzeri
Tabletler : 768px – 1023px
Akıllı telefonların yatay tasarımları ve bazı tabletler : 480px – 767px
Akıllı telefonlar: 479px ve altı

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ