Telefon :

+90 538 843 45 71

Adres :

Halide Edip Adıvar Mah. ve Cad. No:27 Daire : 2 Şişli / İSTANBUL

Sosyal Medya :

Yılların verdiği deneyim, kalitemize daha da değer katmıştır. Amacımız  daima müşteri odaklı çözümler üretmek olmuştur. Ne yaparsan yap severek yap çalışma sloganımızla ekip ruhunu oluşturuyor ve iş sorumluluklarımızı yürütüyoruz.

 

Tasarım

Her zaman yenilikçi ve güncel olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız tüm web tasarım projelerinde sektöre uygun, ulusal ve global araştırmalar yaparak özel tasarımlar oluşturuyoruz. Fikir ve deneyimlerimizin önceliğinde müşteri isteklerini dikkate alarak ilerliyoruz. Demo aşamalarında  değerlendirme, kritik yaparak tasarımı geliştiriyor ve son içerikler eklenene kadar sizleri dinliyoruz.

 

Hız

Kusursuz yapılan bir web tasarım projesinin yayınlandığı sunucu yavaş olduktan sonra web sitenin kalitesi dikkate alınmaz. Bu noktada Türkiye'nin en iyi veri alt yapılarını kullanarak müşterilerimize hız noktasında maksimum destek sağlıyoruz. 100 MBIT hız kotasına sahip sunucularımızla kesintisiz hizmet vermenin gururunu her zaman yaşıyoruz.

 

Arama Motoru & Tarayıcı 

Yaptığımız tüm web tasarım projelerimizin arama motoru kayıtlarını yaparak, web sitenin arama motorlarına daha hızlı indekslenmesini sağlıyoruz. Kayıt yaptığımız arama motorları; Google, Yandex, Bing, Baidu.

İnternet dünyasında birçok tarayıcı vardır. Bunlardan bazıları Explorer, Chrome, Yandex, Safari, Opera, Mozilla, Yaani... Web site her tarayıcıda uyumlu çalışmayabilir. Yaptığımız her projede buna dikkat ederek ve raporlandırmalarını yaparak destek sağlıyoruz.

 

Yönetim & Destek

Projelendirdiğimiz her web tasarımın kullanımı, yönetimi için sadelik ve basitlik önceliktir. Sunduğumu projenin güncel tutulması için hazırladığımız alt yapının kullanıcı bakımından  kolaylığını sağlamak zorunda görüyoruz. 

Verdiğimiz her hizmetin destekçisi ve arkasında olarak müşterilerimize güven veriyoruz.

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ