Telefon :

+90 538 843 45 71

Adres :

Halide Edip Adıvar Mah. ve Cad. No:27 Daire : 2 Şişli / İSTANBUL

Sosyal Medya :

Misyon

İnternetin her geçen gün hayatımızda daha fazla yer kaplamasıyla web dünyasının önemi artmaktadır. İşletme sahipleri de potansiyellerini artırmak ve müşterilerine daha kolay ulaşabilmek amacıyla dijital dünyanın gücünden faydalanmaktadır. Bu fayda web siteleri aracılığı ile olmaktadır. Sanatüstü, yılların verdiği tecrübe, yüzlerce müşteri memnuniyeti sonucunda web tasarım ve geliştirme alanlarında her zaman en iyiyi hedeflemektedir. Başarıyla tamamladığımız işler müşteri merkezli çalışmalarımız ve sorunlara hızlı çözümler üretmemiz sonucunda ortaya çıkmaktadır. Amacımız; müşteri memnuniyetini sağlamak ve iş hacimlerini katlayan mutlu müşterilerle çalışmalarımıza devam etmektir. Tüm bunları da benzersiz, zarif ve sade web tasarım çalışmalarımız sonucunda başarmaktayız. İlerleyen zamanlarda bilişim dünyasında hatırı sayılır projeleri hayata geçirerek markamızı daha bilinir hale getirmek için çalışmaktayız. Müşterilerimizin maksimum verim elde edecekleri hizmetleri onlara sunarak, karşılaşılabilecek tüm sorunlarda inovatif çözümler üretmek bizim işimiz.

 

* Gelişmeye ve değişmeye her zaman hazırız.

* Müşterilerimizi projelerin merkezine koyarak iş ortağı statüsünde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

* Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yenilikleri takip eden meraklı ruhumuz her zaman canlıdır.

* Kaliteli işler ortaya koyarken sektörü takip etmeyi ihmal etmeyiz.

* Tecrübelerimize ve yaptığımız referanslara dayanarak Sanatüstü markasını daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.

 

Web tasarım, yazılım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve mobil uygulamalar alanında olduğu gibi tamamladığımız projelerimizin devamında müşterilerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz. İlk günkü heyecanımızla işlerimiz ve projelerimiz üzerine sıkı çalışarak maksimum verimlilik elde etmek için Sanatüstü markası adı altında ileriye yönelik hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.    

 

 

Vizyon

Sanatüstü, kurulduğu andan itibaren web tasarım, SEO, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, reklam ve mobil uygulama konusunda tüm Türkiye ve dünya çapında kaliteli ve verimli çözümler üretmek amacıyla hizmet vermeye çalışmaktadır. Bunların yanında işinizi dijital dünyada geliştirmek için ihtiyacınız olan her türlü destek için yanınızdayız. Vizyonumuz; dünyanın en hızlı ve rekabetçi web tasarım markası olmaktır. Bu alanda kendimizi geliştirerek teknolojiyi doğru bir şekilde kullanıyor ve 360 derecelik çözüm önerilerimizle dünyayı daha yaşanabilir hale getirmeyi planlıyoruz. Çalışmalarımızı işinizi daha iyi bir yere getirebilmek amacıyla yönlendiriyor ve bizden istediklerinizi önemseyerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Hayatımızda internetin, dijital dünyanın ve sosyal medyanın ne kadar yer kapladığının farkındayız. Bu durumu fırsata çevirmek ve müşterilerinize web siteleriniz, sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla ulaşabilmeniz için yardımcı oluyoruz. Web tasarımdan yazılım geliştirmeye, sosyal medya yönetiminden profesyonel dijital pazarlama ve içerik hizmetlerine kadar her konuda hızlı bir şekilde çözüm önerileri sunarak müşterilerimizin en iyi sonuçları almalarını sağlamak heyecan vericidir. Olağanüstü kurumsal ya da bireysel web tasarımı ve geliştirme çalışmalarını yaparak ilerleyen zamanlarda da başarılarımızı artırıp işlerinizde dijital kimliğinizi oluşturma yolunda büyük emek veriyoruz. Proje boyunca süreç hakkında şeffaf davranarak en iyiyi oluşturana kadar çalışıyoruz. Uzun yıllar boyunca Sanatüstü markasını daha iyi yerlere getirmek ve web dünyasında hatırı sayılır bir konumda olmak için bize güvenen mutlu müşterilerimizle ilerleyeceğiz.

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ