Telefon :

+90 538 843 45 71

Adres :

Kısıklı, Kalamış Çk. No:3 Üsküdar/İstanbul

Sosyal Medya :

Sanatüstü, kurulduğu günden beri çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalara web tasarımı, SEO, sosyal medya yönetimi, yazılım, dijital pazarlama ve mobil uygulama gibi konularda profesyonel çözümler sunmaktadır. Sadece İstanbul’a değil tüm dünyaya web tasarım ve yazılım konusunda hizmet vermek için çalışmaktayız. Kendimizi her geçen gün gelişen teknolojiye göre güncelleyerek sorunlarınıza karşı hızlı çözüm alternatifleri sunuyoruz. Geleneksel pazarlama metodlarının iş dünyasında firma-müşteri ilişkisine eskisi kadar katkı sağlamadığını görerek dijital pazarlamanın sihirli dünyasına girmek isteyen tüm işletmelere yardımcı olmaktayız.

 

Bir web sitesinin kullanıcı odaklı olması ve şirketlerin daha çok müşteri potansiyeline ulaşması konusunda elimizden geleni yapmaktayız. Kendimize güvenerek emin adımlarla ilerliyoruz. Bir web tasarım işini aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde gerekli tüm yazılım ve geliştirme çalışmalarını büyük bir titizlikle yaparak müşterimize teslim ediyoruz. Daha sonra ise gerekli olan optimizasyon ve web sitesi bakım çalışmaları için desteğimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimize sadece web tasarım konusunda değil, yazılım, proje geliştirme, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama, dijital pazarlama ve reklam alanlarında da kendimizi son teknolojiye göre geliştirerek hizmet sunmaktayız. Çalıştığımız kişilerle iş ortağı olma çabamızı en baştan belirterek sürece başladıktan sonra en verimli sonuçlara ulaşabilmek için emek vermekteyiz. Web sitenizin müşteri potansiyelinize nasıl olumlu etkiler sağlayacağını bizimle çalıştıktan sonra gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz. Bu konuda kendimize güvendiğimiz için tüm işlere sıfırdan başlayarak ilmek ilmek yol alıp kaliteli ve sorunsuz projeler üretmekteyiz.

 

Çalışmalarımızın uzun vadede müşteri potansiyelinize yansıyacağını ve ortalama kar marjınızı katbekat artırarak sektördeki yerinizi kalıcı bir konuma getirmek, ardından belli bir artış ivmesini yakalamak için gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi devamlı geliştirerek çalışmalarımızı yapıyoruz. Sanatüstü olarak titiz uğraşlarımızın meyvelerini kısa sürede aldığımıza inanıyor ve bunu da mutlu müşterilerimizin varlığı ile ispatlıyoruz. Her zaman yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve genç, dinamik yapımızla birlikte yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz. Her projede farklı heyecanlar yaşayarak işimize olan saygımızdan dolayı benzersiz ve tasarım harikası işler ortaya koymak için çalışıyoruz.

 

Bilgili ve yenilikçi yapımız sayesinde sizler için bireysel ya da kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Çünkü dijital çağda artık müşterilerinize ulaşılabilirlik açısından web siteleriniz oldukça önemlidir. Web tasarımı konusunda müşterilerimizin tüm fikir ve isteklerini sorunsuz bir şekilde karşılayabilmek için projelerimizde iş ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizle birlikte çalışmayı tercih ediyoruz. Sanatüstü olarak ürününüzü ya da hizmetinizi dijital dünyada potansiyel müşterilerinize anlatacak ve onları ikna edecek  tasarımları oluşturuyoruz. İnternetin gelişimine ayak uydurup, geleneksel pazarlama yöntemlerinden ziyade dijital pazarlamanın açık ara önde olduğunu müşterilerimize anlatıyoruz. Hem online pazarlamayı hem de bu konudaki stratejileri nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Kaliteli projeler, benzersiz web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama, reklam ve sosyal medya yönetimi gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ