Web Dizayn

Web Dizayn

Web Tasarım

WEB TASARIM

İstanbul Web Tasarım

Dijitalleşen dünyanın en büyük reklam araçlarından biri olan web tasarım firmaların kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Dolayısıyla web tasarım konusunda sizleri özgün içerik ve tasarımlarla trende ve amaca yönelik işler çıkarmak Sanatüstü ‘nün öncelik gösterdiği amaçlardandır.

Web tasarım sürecinde öncelik firmayı tanımak ve sektörü tanımak olmalıdır.

Çıkan analizler sonuçlar doğrultusunda müşterisiyle kritik değerlendirmeler yaparak fikirler üretilir ve web tasarım sürecinde plana ve zamana dahil edilerek start verilmiş olur.

Sanatüstü genel iskelet alt yapıyı çıkarmasıyla beraber müşteri ile ilişkisini esas alarak devam eder. Web tasarım alt yapısı Google arama motoruna uyumlu olması için titiz bir kodlama diliyle yazılmaktadır. Anahtar kelimelerde dikkat çekmek için alt etiket ve yazılara özen gösterilmektedir.

Yapılan tüm web tasarımlarda müşteriye Google Güvenlik ve Şeffaflık Raporu sunulmaktadır.WEB YAZILIM

Sanatüstü Web yazılım ; e-ticaret , ödeme entegrasyonları , şirket içi iş paylaşımı vb. gibi alt kategoriler esas alınarak hizmet vermektedir.

Sanatüstü hazır tasarım ve yazılımlar kullanmadan , kendi altyapısı ile özgün , yüksek güvenlikli hizmet sağlamaktadır.RESPONSIVE WEB TASARIM

Responsive design ; türkçe olarak duyarlı tasarım demektir. İlk olarak 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Ülkemizde popüler hale gelmiştir. Responsive tasarım mobil ve tablet gibi cihazlardan girildiğinde web site içeriğinin ekran genişliğine göre şekillenip ekrana oturmasını sağlar.

Sanatüstü tüm web siteleri Responsive formatta tasarlayarak mobil ve tablet cihazlarında kullanılabilirliğini kolaylaştırır.

Mobilden yapılan aramalarda responsive özelliği olan siteler daha çok ön plana çıkarak ziyaretleri arttırmış oluyor.

Cihazların ekran çözünürlükleri ;

Masaüstü, Notebook : 1024px ve üzeri
Tabletler : 768px – 1023px
Akıllı telefonların yatay tasarımları ve bazı tabletler : 480px – 767px
Akıllı telefonlar: 479px ve altıGünümüzün en büyük reklam araçlarından olan web tasarım , firmaların dünyaya 7 / 24 olarak açık tuttuğu bir kimliktir , vitrindir.

Bizlerde bu kimliği , vitrini en iyi şekilde sunan , tanıtan sanatçılarız. Kendimize sanatçı diyoruz çünkü yaptığımız işe sanat olarak bakıyoruz değer veriyoruz.

Yaptığımız ve yapacağımız projeleri sizleri tanıyarak ve araştırarak çıkartıyoruz .

SANATÜSTÜ ; markamızın okunduğu gibi sanatın üstünde bir sanat ortaya koyarak . Kaliteli işler çıkarmak için sabırsızlanarak çalışıyoruz.

Ne yaparsan yap severek yap çalışma sloganımızla ekip ruhunu ve iş sorumluluklarımızı yürütüyoruz. Sevgiyle yapılan işin kalitesi daima mükemmeliyeti ortaya çıkarmaktadır.

Geçen zaman sürecinde kesinlikle tamamız demedik her gün yenilenerek ve gelişerek hizmetlerimizi aktarmaktayız.

Müşteri taraftarı düşünerek çözüm odaklı ve üretici anlayışıyla her projenin destekçisi ve arkasındayız.